Jak to funguje krok za krokem

Je pro mě důležité, aby naše spolupráce dobře fungovala. Mít jasné podmínky, zajistit hladký průběh zpracování a vědět, že jste byli spokojení.

Proto jsem tomu všemu nastavil řád a systém. Pojďme si naši spolupráci projít krok za krokem.

Pojďme se na naší spolupráci podívat…

1. krok

Pošlete mi zadání a popis toho, co potřebujete sestříhat, a jaké jsou vaše představy. Co od videa očekáváte, jakou grafiku má obsahovat a klidně i můžete přiložit ukázku toho, co se vám líbí. Kontakt najdete zde: KONTAKT

2. krok

Podívám se na vámi zaslané požadavky a vytvořím pro vás cenovou nabídku na míru. Samozřejmě ode mě dostanete návrh termínu dokončení. Pokud je práce rozsáhlejší a bude zapotřebí probrat detaily, můžeme si popovídat online po Skype.

3. krok

Po odsouhlasení ceny, termínu a rozsahu požadované práce mi zašlete vaše natočená videa ke střihu. Ideálně přes www.uschovna.cz nebo www.wetranfer.com.

4. krok

Konečně se pustím do práce! Vaše video sestříhám a upravím tak, aby mělo pěkný kabát a vy jste z něj měli dobrý pocit. Občas vám možná napíšu, ať si průběžně ujasníme detaily. Finální verzi vám poté pošlu k odsouhlasení, a po zaplacení jej můžete poslat do světa.

5. krok

Pokud budete s mojí prací spokojení, můžeme se dohodnout na dlouhodobé spolupráci. Potěší mě, když vám budu i v budoucnosti pomáhat rozvíjet vaše online projekty.

Těším se na naši spolupráci a pokud se chcete na cokoliv zeptat, napište mi na pprochazka46@gmail.com