Mé služby

Nabízím vám střih a editaci vašich video a audio nahrávek. Na této stránce najdete přehled toho, jak můžeme spolupracovat.

Startovací balíček je určený především pro ty, kteří začínají tvořit svůj video obsah. Chtějí dát svým videím jednotný kabát.

Je také určený těm, kteří se chtějí prezentovat profesionálně a nechtějí se učit náročnému střihu i editaci.

Poté je spousta těch, kteří už mají svou značku, a pravidelně publikují svá videa. Vám jsem připraven se věnovat individuálně podle vašeho stylu, Mým cílem je, aby vaše tvorba dostala ještě profesionálnější formu, ulevili jste si od střihu a měli jste spolehlivého dodavatele.

S každým klientem řeším jeho individuální požadavky tak, aby byl maximálně spokojený. A zároveň naše spolupráce měla smysl na obě strany.

Střih a editace videí

 • Startovací balíček
 • Individuální střih a editace
 • Vytvoření znělky
 • Střih a editace firemních videí
 • Střih a editace zvuku pro Podcasty a audionahrávky

1. Startovací balíček

 • Vytvoření znělky: Vytvořím krátkou znělku, která bude odpovídat vašim požadavkům. Bude obsahovat grafické prvky, titulky a podkresovou hudbu
 • Dynamické přechody mezi záběry: Zajímavý přechod dává videu dynamiku i profesionální ráz. Lidé tak u vašeho videa stráví více času a bude je bavit.
 • Titulky a štítky se jmény: Při prezentaci nebo rozhovoru je určitě dobré se představit. K tomu slouží štítky se jmény, graficky vhodně zvolené titulky.
 • Grafický odkaz na vaše webové stránky: Kdykoliv mluvíte ve videích o svém webu, určitě byste byli rádi, kdyby se odkaz na váš web zobrazil i v profesionální grafické podobě.  
 • Slide s odkazy na sociální sítě: Graficky pro vás zpracuji odkazy na sociální sítě, díky kterým se vám navýší počet sledujících.
 • Podkresovou hudbu: Vhodně zvolená podkresová hudba k videu je 50% úspěchu. Nálada a atmosféra, kterou má video vyzařovat májí na svědomí právě kvalitní tóny.
 • 1 sestříhané video: Po vytvoření výše uvedeného vám sestříhám požadované video v novém kabátu. Vytvořenou znělku a grafiku budeme používat v dalších videích, nebo vám je zašlu pro vaše další použití.

Cena: 2900,-

2. Individuální střih a editace

Nabízím střih a editování videí podle vašich individuálních požadavků. Možná vám střih videa zabírá váš drahocenný čas a vy se potřebujete věnovat něčemu jinému. Nebo jste s natáčením videí na začátku, a nevíte si rady. Společně se zaměříme na to, ať jsou vaše videa profesionální.

Cenu za video stanovuji na základě vámi dodaných materiálů a požadavků.

3. Editování firemních videí

Potřebujete propagovat vaší firmu, hotel, restauraci nebo chcete pustit do světa svůj online trénink. Máte natočené záběry, které ale potřebují formu, za kterou se nemusíte stydět. Rád vám s vaší firemní i online prezentací pomohu.

Cenu za video stanovuji na základě vámi dodaných materiálů a požadavků.

4. Vytvoření znělky

Je dobré mít jednoduchou profesionální znělku, která je dynamická a podpoří vaši osobní značku. Vytvořím vám ji na míru dle vašich požadavků.

Cena za jednoduchou znělku: 2000 Kč

5. Střih a editace zvuku

Nahráváte Podcasty, mluvené slovo nebo třeba meditace? Připravím vám znělku a sestříhám váš zvuk.

Cenu za editaci zvuku stanovuji na základě vámi dodaných materiálů a požadavků.

Těším se na naší spolupráci 🙂